در شهرهای مختلف رستورانها و کافه های زیادی وجود دارد.و انتخاب یکی از انها کار ساده ای نیست.پیدا کردن رستوران یا کافه ای که محیط مناسب و غدای با کیفیتی داشته باشد بدون کمک مرجعی کامل کار بسیار دشواری خواهد بود. فیدیلیو شبکه اجتماعی برای کافه و رستوران گردها است.جایی که میتوانید رستورانهای مختلف را ببینید و درمورد آنها بخوانید و نظرات بقیه افراد را مطالعه کنید.

داشتن آرشیو جامعی از رستورانها و کافه ها یکی از مزایای فیدیلیو است.هر رستوران صفحه اختصاصی دارد که در آن تصاویر مربوط به رستوران و اطلاعات و امکانات آنجا را به صورت تگ نمایش میدهد.آدرس و اطلاعات تماس رستوران و از همه مهمتر نظرات افراد و امتیاز آنها به آن مکان در اختیارتان قرار میگیرد.

فیدیلیو

فیدیلیو در کنار برنامه اصلی خود اطلاعاتی از سایر برنامه های تفریحی شهر مثل سینماها، تئاترها، کنسرتها، مراکز تفریحی،  جشنها و بازارچه های خیریه تهران در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

فیدیلیو همچنین به دنبال کنندگان خود جوایز و بن‌های تخفیف اعطا میکند.که از آنها در رستوارن و کافه ها خاصی میتوان استفاده کرد.

فیدیلیو تنها برای افراد جویای رستوران مناسب نیست.این رسانه با بازدید روزانه خود محلی مناسب برای تبلیغات رستوران و کافه ها نیز می باشد.و عمده درامد این کسب و کار اینترنتی نیز از همین تبلیغات می‌باشد.

مدیران رستورانها و کافه ها با ثبت نام در فیدیلیو میتوانند از چند روش تبلیغاتی آن استفاده کنند.تبلیعات در وبسایت ،تبلیغات بنری ،تبلیغات درون اپلیکیشن فیدیلیو و تبلیغات محتوا محور .

رسانه فیدیلیو همچنین اپلیکیشن اندرویدی نیز دارد که ویژگی های جدید در آخرین نسخه آن قرار دارد و در زیر برخی از این امکانات آورده شده است .

معرفی اپلیکیشن

اپلیکیشن فیدیلیو

با اپ جدید فیدیلیو می‌توانید در رستوران‌های مختلف چک‌این کنید و خوردنی‌های جدید هدیه بگیرید. می‌توانید جاهای هیجان انگیز و جدید رو کشف کنید و یا حرفه‌ای‌ها را دنبال کنید تا از نظراتشان در مورد رستوران‌ها، کافه‌ها، شیرینی فروشی‌ها و … مطلع شوید.
با بیش از 6 هزار رستوران و کافه در شهر‌های بزرگ ‌ایران، از سال 1386 کامل‌ترین و بروز‌ترین مرجع رستوران و کافه در‌ایران شناخته می‌شود.
این رسانه با معرفی بهترین کافه‌ها، رستوران‌ها، شیرینی و بستنی فروشی‌های نزدیک به شما کمک می‌کند تجربه بهتری از رستوران‌گردی و کافه‌گردی داشته باشید. ‌فرقی نداره دنبال چه جور رستوران یا کافه‌ای باشید، با فیدیلیو به سادگی می‌توانید بهترین‌ها را پیدا کنید و قبل از رفتن منو و قیمت غذاها را بررسی کنید.

ویژگی‌های جدید اپلیکیشن فیدیلیو:

چک‌این در مکان‌ها: با استفاده از این امکان همیشه هم خودت می‌دونی کجاها رفتی و هم دوستات.

آفر چک‌این: بعضی رستوران‌ها و کافه‌ها همیشه در فیدیلیو تخفیف و یا جایزه دارند. حالا شما می‌توانید با چک‌این در آن مکان‌ها پیشنهادهای خوشمزه آن‌ها را رایگان دریافت کنید.

لیست‌های فیدیلیو: فیدیلیو همیشه با استفاده از نظرات کاربران لیست‌هایی از بهترین رستوران‌ها، کافه‌ها و حتی غذاهای خاص در مکان‌های مختلف تهیه می‌کند. که حالا شما می‌توانید برای راهنمایی گرفتن به راحتی از این لیست‌ها استفاده کنید. لیست‌هایی مانند لیست کافه های دارای بازی یا لیستی از رستوران‌ها با تخفیف و پیشنهاد‌های ویژه.

لیست‌کاربران: می‌توانید لیست‌های شخصی برای خودتان داشته باشید و  اگر خوش سلیقه‌هستید می‌توانید لیستی بسازید تا بقیه کاربران هم بتوانند آن‌را دنبال کنند. این لیست‌ها می‌تواند از پاتوق‌ها یا حتی پیشنهادات شما تشکیل شده باشد.

سکه‌های فیدیلیو: با هر کاری که در اپ انجام می‌دهید، سکه به دست می‌آورید و به زودی می‌توانید چیزای خوبی در ازای سکه‌ها بگیرید.

جستجو روی نقشه: خیلی راحت می‌توانید یک منطقه را روی نقشه برای پیدا کردن مکان مورد نظر جستجو کنید.

فیدیلیومگ: نقد و بررسی تخصصی رستوران‌ها و کافه‌های مختلف، داغ‌ترین مقاله‌ها در مورد خوردنی‌های مختلف، دستورهای غذایی وجود دارند.

فیدیلیو که اکنون ۱۱ سال از شروع فعالیتش میگذرد ،به تازگی و در سال ۹۷ از شرکت پیشگامان امین سرمایه پاسارگاد (شناسا)، شرکت سرمایه گذاری جسورانه (Venture Capital) گروه مالی پاسارگاد  جذب سرمایه نمودند.

همکاری شناسا و فیدیلیو

معرفی تیم فیدیلیو:

میثم مشایخی مدیرعامل و بنیان‌گذار

سالار زردورز مدیر تیم فنی و توسعه دهنده نرم افزار

مهتاب برازنده مدیر بازاریابی

مجید خطیبی مدیر فروش


اپلیکیشن تومن ،یکی از موفقترین استارتاپ های کشور را بیشتر بشناسید