این ‌روزها رزرو هتل به‌کمک اینترنت از رایج‌ترین روش‌ها برای برنامه‌ریزی سفر است. بیشتر کسانی که قصد سفر دارند پیش از هر تصمیمی ابتدا درباره شهر مقصد و اقامتگاه‌هایش جست‌وجو می‌کنند که بتوانند از پیش برنامه‌ سفرشان را بچینند. اسنپ تریپ یکی از کامل‌ترین وب‌سایت‌های رزرو آنلاین هتل است و با بیش از ۸۰۰ هتل در شهرهای مختلف ایران همکاری می‌کند. شما در اسنپ تریپ به اطلاعات کاملی از هتل‌ها دسترسی دارید؛ می‌توانید موقعیت جغرافیایی هتل‌‌ها را روی نقشه ببینید و امکانات عمومی هتل و امکانات هر اتاق را به‌تفکیک مشاهده کنید؛ درنهایت هم با چند کلیک ساده در وب‌سایت اسنپ تریپ، به‌راحتی، اقامتگاه دلخواه‌تان را رزرو می‌کنید.

مطالب مشابه: دکتر دکتر جامعترین سامانه نوبت دهی آنلاین پزشکان کشور

اسنپ تریپ

اسنپ تریپ|عکس از کافه بازار

پین تا پین در ابتدا برای رزرو هتل طراحی شده‌بود، اما حالا خدمات این سامانه فقط به رزرو هتل محدود نمی‌شود. اسنپ تریپ، علاوه‌بر رزرو هتل های داخلی، امکانات دیگری هم در اختیار کاربران قرار می‌دهد که فرایند سفر را برای آن‌ها بسیار ساده‌تر می‌کند؛ خرید اینترنتی بلیط هواپیما یکی دیگر از خدمات اسنپ تریپ برای مسافران است؛ به‌این ترتیب شما برای گرفتن بلیط هواپیما مجبور نیستید به سامانه دیگری سر بزنید و راحت‌تر از همیشه و البته با قیمتی مناسب‌تر از هر جا هم هتل محل اقامت و هم بلیط هواپیمایتان را رزرو می‌کنید.

مطالب مشابه: Airbnb ، از اجاره تشک بادی تا ۴ میلیون واحد اجاره ای در دنیا !

اسنپ تریپ
یکی دیگر از خدمات اسنپ تریپ بلاگ این سامانه است. پیش از رزرو آنلاین هتل می‌توانید از بلاگ آن به‌عنوان راهنمایی استفاده کنید که به شما درباره‌ی صفر تا صد سفرتان کمک می‌کند. بلاگ اسنپ تریپ درباره‌ی چگونگی سفر و شهر مقصد شما، هر جای ایران که باشد، اطلاعات کاملی در اختیارتان قرار می‌دهد. کافی است پیش از سفر به بلاگ اسنپ تریپ سر بزنید تا با جاذبه‌ها، خوراکی‌ها، مراکز خرید و مکان‌های تاریخی و گردشگری و همه‌ خصوصیات شهر مقصدتان آشنا شوید و درنهایت، برای سفرتان بهتر برنامه بریزید و سفری بهتر را تجربه کنید.

این سامانه در حال حاظر خدمات رزرو هتل ،خرید بلیط هواپیما و اتوبوس را ارایه میدهد .البته این خدمات صرفا برای استفاده داخل کشور میباشد. در حال حاظر برای هتل ها و پروازهای خارجی از اسنپ تریپ نمیشود استفاده کرد.

کمپین جدید تبلیغاتی اسنپ تریپ

برای استفاده از این سامانه میتوانید مستقیم از وبسایت رسمیشان یا از طریق اپلیکیشن های اندروید و IOS آن استفاده نمایید.